Novinky a akce

 

Jsme na facebooku

Staňte se fanouškem CEPSOS - Centra počítačových sítí a operačních systémů při katedře informačních technologií FIM UHK na Facebooku. Na stránkách Vás budeme informovat o novinkách a akcích pořádaných naší skupinou, jako jsou přednášky, semináře anebo letní školy.  

 

Pozvánka na přednášku Loop free network

Anotace: Tradičně se pro budování záložních propojení v rámci lokální sítě používá STP protokol a jeho varianty, nicméně v prostředí datových center je využívání STP velmi neefektivní. Tato neefektivita plyne nejen z doby konvergence ale i z využitelnosti linek. Nosný stavební kámen této architektury je stohování a linková agregace, největší část bude věnována stohování prvků. Poslední část přednášky pak bude věnována protokolu TRILL.

Přednášející: Ing. et. Ing. Tomáš Zloch, Huawei Technologies.

Tomas Zloch

Absolvent ČVUT Fakulty elektrotechnické, obor Telekomunikace a sdělovací technika a Masarykova ústavu vyšších studií, obor Podnikání a management v průmyslu.

V současné době se věnuje předprodejní technické podpoře síťových zařízení ve společnosti Huawei Technologies, před tím pracoval jako senior TSD engineer a 3Com traniener ve společnosti Atlatnis datacom. Vedl Studentskou unii ČVUT, největší studentskou organizaci v ČR a spravoval sítě na kolejích ČVUT.

Více na: http://cz.linkedin.com/pub/tomas-zloch/5/616/27b

 

Termín a místo přednášky: 29. 4. 2014 10:00, J1 FIM UHK, Hradecká 1249/6, Hradec Králové